ימי גיבוש לצוותי עובדים בצפון הארץ

ימי כיף וגיבוש בצפון – ימי גיבוש לצוותי עובדים בצפון הארץ

מועדוני חברים, מעסיקים, וקבוצות שונות מבקשים לערוך מעת לעת ימי כיף וגיבוש. בשורות הבאות נסביר מדוע כדאי לקחת בחשבון את האפשרות של ימי כיף וגיבוש בצפון, במסגרות שונות ובצורות שונות.
הרגשה משוחררת ומפנקת
ימי כיף בכלל וימי גיבוש באזור צפון הארץ במיוחד נועדו לספק למשתתפים תחושה של יציאה מהשגרה. כאשר נוסעים ביחד לאזורים הירוקים ביותר בישראל, כאשר יוצאים מן הערים העשנות, מהפקקים ומלחצי היום יום ומגיעים לאזור הנופש של ישראל מגישים מיד אחרת לגמרי.

 1. בצפון, מרגישים הרבה יותר משוחררים.
  בצפון, מרגישים תחושה של קיט ונופש.
  בצפון, קל יותר להתחבר לכל הפינוקים שרוצים ליהנות מהם.
  בצפון, אפשר באמת להתחבר לטבע ודרכו לחוש מגובשים יותר, מעונבים פחות ורשמיים פחות. זה מתאים לצעירים, למבוגרים ובעצם, לבני כל הגילאים.
 2. פעילות אתגרית מגבשת – ערבי גיבוש לעובדים
  בין הפעילויות הנפוצות בצפון לקבוצות, גדולות או קטנות, ניתן למצוא את הפעילויות האתגריות. משימות שונות, במיוחד בקבוצות שמתחרות זו מול זו, מאפשרות ליהנות מאתגר משותף ומתחרות בריאה ורצון טבעי להגיע להישגים. כאשר מתכננים זאת נכון, אפשר לבנות פעילויות אתגריות לגיבוש עובדים אשר לא רק מגבשות אלא גם מאפשרות להעביר מסרים שונים ולחוות תוך כדי כך גם חוויה לימודית. חוויה לימודית איננה חייבת להיות מתאימה לילדים בלבד. מעסיקים שונים, למשל, יכולים לנצל ימי גיבוש איכותיים כדי לחדד מסרים ניהוליים, כדי לחבר בין קבוצות עובדים בארגון, כדי להפוך את הארגון כולו למגובש יותר.
  פינוק וספא
  לקבוצות שלא מעוניינות בפעילות אתגרית, אפשר בהחלט למצוא בצפון אפשרויות אחרות, לא פחות טובות. ימי כיף של פינוק וספא מתחברים עם הגליל והגולן כמו כפפה ליד. על רקע הנוף הגלילי ניתן למצוא שפע של מרכזי ספא מסוגים שונים. מרכזים כאלה יכולים להנעים את זמנו את איש המכירות העייף, של המנהל העסוק, של קבוצת הנשים שמלוות את חברתן ליום פינוק לפני החתונה.

מאמר נוסף על אטרקציות בצפון הארץ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *