שוברי מתנה לעובדים – מספר אפשרויות מוצלחות

כל כמה זמן ישנה אפשרות להגיד תודה לעובדים אשר מקדישים את זמנם לקידום החברה ומחוייבים לתוצאות שלה. ברוב המקרים תודה זו תינתן בערב צוות, יום גיבוש, ישיבת חברה או סתם בשיחה אישית עם המנהל.

הוקרת תודה לאנשים אשר הביאו את החברה למה שהיא היום היא דבר חשוב מאד.

אמנם אנשים עובדים בשביל תלוש משכורת אבל בימינו, עובד אשר לא מרגיש שהוא ממצה את עצמו בעבודה, מתפתח ולומד מידי שבוע דברים חדשים ובמקביל מוערך על ידי הממונים עליו לא ישאר בה הרבה זמן.

עובד ממורמר הוא עובד לא פרודוקטיבי, משפיע על המצב רוח בסביבת העבודה שלו ואפילו יכול לגרום לנזקים במהלך העבודה כתוצאה מאי שימת לב לפרטים חשובים ואי הרתמות כללית למטרות החברה.

נכון שממונה על עובדים לא צריך לתת להם מתנות רק כדי שהם לא יתמרמרו ולא ינטרו לו ולחברה אבל תמיד צריך לראות את התמונה גם מהצד של העובד אשר מצפה ליותר מרק תלוש משכורת בסוף החודש.

אפשרויות למתנות

. אומרים שאנשים ישכחו את המילים שאמרת להם אבל לעולם לא ישכחו איך גרמתם להם להרגיש. יחס חם יכול לעשות את כל השוני ולגרום לעובד להרגיש רצוי ומוערך במקום בו הוא נמצא.

 

ישנן כל מיני אופציות נהדרות לתת מתנה לעובדים, הנה כמה מהם:

  1. שובר מתנה לסדנת יצירה – נכון רוב העובדים יצפו לשובר לספא או ארוחה טובה, אבל עצם העובדה שבחרת להם משהו שונה ומשהו שמוציא מהם יצירתיות אחרת ממה שהם רגילים יתן להם תחושה שבאמת התאמצתם וחשבתם מה יעשה להם את היום אחר ומהנה.
  2. שובר מתנה למסעדה- מי לא אוהב לאכול טוב? שובר שכזה למסעדה אשר מגישה את התפריט החביב עליו יגרום לו לחכות בקוצר רוח ליום בו הוא יממש את השובר ובזמן שהוא ישב ויאכל מהמטעמים החביבים עליו הוא יקשר זאת לחברה.
  3. שובר מתנה לצניחה חופשית- נכון , שובר זאת הוא מפתיע ועלול לא להתאים לכל אחד אבל אם יש לכם עובד אשר חובב ספורט אקסטרים הוא יותר מישמח לקבל שובר שכזה ולעולם לא ישכח ממי הוא קיבל את זה!
  4. שובר מתנה לספא- כל עובד אוהב ללכת לספא, לאכול טוב, לשכב על המזרן המפנק ולהנות ממסאז טוב, כוס יין וג’קוזי חם.חוויה מסוג זו אשר גורמת לעובד לשכוח מצרות היום יום ופשוט להתמסר להרגשה נעימה לכמה שעות עוזרת לפרק מתחים אשר נצברו לאורך השנה ולצאת עם חיוך וכוחות מחודשים להמשך.

מעסיקים בכל בעולם מבינים כי הענקתם של שוברי מתנה לעובדי החברה מסייעים  לעובדים לקבל תחושה שמפרגנים להם, רואים אותם ומערכים את תרומתם למקום העבודה.

רעיונות לשוברי מתנה תמצאו באתר רעיונית

www.raayonit.co.il

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *