מעגל מתופפים לחתונה

סערת תופים כבשה את הארץ בשנים האחרונות. מעגלי מתופפים צצים מכל עבר ומאיישים שמחות וחגיגות. אפשר לראות אותם במסיבות רווקים ורווקות, במסיבות חתונה ובימי הולדת, בבת מצווה ובבר מצווה. סוד גלוי הוא שתופים הם תרופה נהדרת להעלאת מורל ומצברוח.

מתופפים לחתונה בסגנונות שונים

כל זוג שהתחתן ויש לו חברים שמתחתנים בתקופה הזו, כבר ראה מעגלי מתופפים לחתונה אצל חברים. הסוד הוא שאפשר להתאים מתופפים לכל סוג שהוא של חתונה, הכול תלוי בבעל השמחה או בבעלי השמחה וכמובן בקהל. כל מגזר וכל ציבור יכול ליהנות ממתופפים בחתונה שלהם ולגלות שהאטרקציה כובשת את החברים והאורחים. תוך כדי אכילה, תוך כדי ריקודים, כליווי למצגת או כהולכה לתוך החופה, תמיד אפשר לשלב את המתופפים

מתופפים לחתונה דתית

גם המגזר הדתי כבר גילה את סוד הקסם של התופים. תיפוף עם מוזיקה חסידית ובמיטב השירה המודרנית למגזר הדתי, כמו גם בליווי שירי ארץ ישראל, יכול להיות תוספת פיקנטית ומשמחת בחתונה דתית. אפילו תיפוף חרישי תוך כדי הולכה לחתונה וקריאת התפילה ושירת “כיצד מרקדין לפני הכלה” נשמע אחרת בליווי תופים וטמבורין או תופי מרים. לכל אורך השמחה אפשר להתאים ולשלב את התיפוף, בליווי זמר או להקה, או לבד.

מתופפים לחתונה במדבר

דמיינו לעצמכם חתונה על המצדה. כן כן, יש אנשים שעשו את זה. ואם לא על המצדה, באמצע המדבר, במקום אקזוטי או במקום המדמה מדבר. בעוד כולם מסתובבים עם כוסית היין ביד, משום מקום, במרחק, מתקרבת להקת מתופפים לחתונה עם דרבוקות ותופים בגדלים שונים, רכובה על מזחלת שרתומה לסוסים ומשאירה שובל של אבק אחריה. ואז, בתרועות תופים מתחילה השמחה שסוחפת את כולם. הפקה כזו, יש לציין, לא יראו בכל חתונה ואתם לא תשכחו את זה לעולם.

חתונה אלטרנטיבית

חתונות מהסוג הזה ניחנו בדרך כלל במתחתנים מיוחדים שאוהבים לעשות דברים באופן שונה. הם יכולים להיות מובלים לחופה עם מתופפים בקצב המתאים להם ואחר כך לקבל טיפול צמוד עד כניסתם של הזוג אל האולם וסחיפתם לתוך מעגלי הריקודים. הריקודים יכולים להיות מונחים על ידי המתופפים לסגנון מסוים, ברזילאי או אפריקאי או בסגנון קרוב לאמא אדמה, אינדיאני, הכול בהתאם לרצונותיהם של הזוג שזהו לו היום החשוב בחייו.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *