אירועים בצפון – דיוואן העמקים

אם אתם מצפים ליום הגדול שלכם הממשמש ובא, ובמזל טוב אתם עומדים להתחתן עם בחיר או בחירת ליבכם, וודאי תירצו לבחור את המקום האולטימטיבי בו תוכלו לחגוג ביחד את שמחתכם בחברתם של קרובי משפחה וחברים. קל לנחש שאתם מעוניינים באירוע שעוד זמן רב לאחריו, אנשים ידברו בשבחו. גן אירועים הוא אחת מהאופציות העומדות לרשותכם , וסביר להניח שגם לא תתאכזבו.

גן אירועים, בשונה מאשר אולם אירועים הוא לרוב מקום פתוח, תחת אוויר השמיים, עם צמחייה ירוקה וענפה, תאורה מיוחדת, אולי גם מפלים מיוחדים ומזרקות, ממש מעין גן עדן קטן. הרבה אנשים בוחרים היום להתחתן בגן אירועים ולא בכדי, האווירה בו יותר נינוחה ומשוחררת מאשר באולם סגור, ואם אתם חוששים מהעונות הקרירות יותר וממטרים בלתי צפויים שיכולים לחרב כל מסיבה, אל דאגה, הרבה מגני האירועים צמודים לאולם קטן וסגור או שהם פשוט מכוסים.

ניתן כיום למצוא גן אירועים בחיק הטבע, בין המטעים, ליד הפרדסים, בשדה, ליד הים ועוד. ישנו גם גן אירועים מלאכותי, שאמנם מטבע הדברים אינו נמצא בטבע, אך בשל אופן עיצובו ותכנונו תחושו די בקלות שזהו הדבר האמיתי. מה שהכי חשוב, שתחגגו ביחד עם האורחים באווירה, ירוקה ורעננה אשר מעניקה למקום צביון שונה.

בטרם תחליטו היכן אתם רוצים לחגוג, השתדלו לערוך השוואה יסודית בין המקומות השונים, ודאגו לקבל הצעות מחיר מפורטות על מנת שתדעו בעוד מועד אם אתם מסוגלים לשאת בעלות הכספית. בדקו גם מהו מספר החניות והאם לכל אורח יהיה היכן לחנות, מהו מרחק מקומות החנייה מגן האירועים, את גודלו הפיזי של המתחם ובאם יוכל לכלול את כל המוזמנים שלכם ומהם השירותים הנוספים שהמקום מציע כגון קייטרינג, מוזיקה ואטרקציות שונות.

דיוואן העמקים – אולם לאירועים בסגנון דרוזי

אולם אירועים מומלץ בצפון זה דיוואן העמקים הנמצא בעוספייה.

דיוואן העמקים הוקם על ידי עמים וטעמים המספקים שירותי אירוח דרוזי בצפון, בבתים של תושבי הכפר עוספייה. כעת הם פתחו גם אולם לאירועים בסגנון דרוזי המשקיף לנופיו הקסומים של עמק יזרעאל.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *