סידורי פרחים לאירועים

העיצוב המושלם באמצעות סידורי פרחים לאירועים

פרחים הם היצירה המעודנת ביותר ואחת היפות ביותר של הטבע ובני האדם למדו עם הזמן לנצל אותה על מנת להפוך את חייהם ליפים יותר. פרחים מסמלים עבורנו את הרעננות ואת החגיגיות והם גם מלווים אותנו ברגעים השמחים ביותר של החיים שלנו מכיוון שהם מקשטים את הסביבה שלנו בחן טבעי שאין דומה לו. פרחים הם גם בין הדברים שישראל ידוע בזכותם מכיוון שמדינתנו הקטנה מייצאת מאות זני פרחים למדינות ברחבי העולם כולו. אי לכך, אין טבעי יותר מעיצוב אירועים באמצעות פרחים, כי סידורי פרחים לאירועים יכולים להפוך כל חלל חסר חן ואופי למרהיב ביופיו. סידורי הפרחים הנכונים ישדרגו את המראה של האולם הצנוע או של המסעדה הפשוטה שנבחרה למקום בו יערך האירוע שאתם מתכננים. שילוב נכון בין זני הפרחים ביצירת הסידור והצבתם במיקום הנכון הם מלאכת העיצוב עליה שוקדים מעצבי אירועים ושזרי הפרחים שעובדים יחד על מנת שאתם בתור בעלי האירוע תזכו לאירוע מעוצב במקום שכולו יופי טבעי רענן.

מה מיוחד בסידורי פרחים לאירועים

מעבר לעיצוב הסידור, הדבר שמאפיין את סידורי הפרחים המיוחדים לאירועים היא הבחירה הנכונה בפרחים עמידים. בנוסף, סידורים אלו מגיעים בתוך מצע לח מיוחד שמספק את הנוזלים הדרושים לפרחים על מנת להישאר רעננים גם זמן רב לאחר סיום האירוע. ניתן ליצור סידורים מרהיבים המתנשאים לגובה – סידורים מסוג זה יעטרו את האולם ויוסיפו לחלל רושם מרהיב. אפשר גם להזמין סידורים קומפקטיים בצורות שונות שיקשטו את שולחנות האוכל. הטרנדים החדשים בתחום שזירת הפרחים מציעים שילובים של אלמנטים מודרניים בשיזור הסידור וצורות גיאומטריות של הסידורים שימשכו באירוע תשומת לב ויוסיפו פן של השקעה בעיצוב האירוע. פרחים הם חגיגה לעיניים לא משנה באיזו צורה או סידור הם מגיעים. כשמשקיעים במלאכת השזירה התוצאה שמתקבלת היא מרהיבה ויוצאת דופן ולכן הם מהווים את אלמנט הקישוט המבוקש ביותר בהפקות אירועים.

מה מייחד את סידורי הפרחים המיוחדים לחתונות

קשה לדמיין היום כלה ללא זר פרחים, רכב חתן וכלה ללא קישוטים או אולם אירועים ללא קישוטי פרחים וזה מה שהופך את סידורי הפרחים לחלק בלתי נפרד מעיצוב החתונות. עיצובים וירטואוזיים ושזרים ישראלים שעוברים הכשרה מקצועית בחו”ל מביאים אלינו גם את האפשרות לעצב את החופה עם פרחים מיוחדים ומעצבי הפנים של גני אירועים שעמלים על יצירת אווירה ייחודית בכל אירוע מציעים התאמת כל האלמנטים העיצוביים באירוע זה לזה, כך שהתוצאה הסופית שמתקבלת הוא עיצוב הרמוני. סידורי פרחים לחתונות מכילים לרוב פרחים לבנים אך אין זה חובה, יש אפשרות להוסיף להם גם קצת צבע על ידי עבודת שזירה מיומנת. אין דבר יפה יותר משילוב פרחים בעיצוב המקום, אז שלבו אותם בכנסיה לאולם, באזור הגשת האוכל, מסביב לחופה ובצידי רחבת הריקודים על מנת שיום המאושר בחייכם תחגגו עם הקרובים שלכם בסביבה טבעית ופורחת שתסמל יותר מכל דבר אחר את אהבתכם ואת ברית הנישואין והקמת המשפחה החדשה.

 

להזמנת סידורי פרחים לאירועים וחתונות היכנסו לאתר של פרחי זיו – סידורי פרחים לאירועים ומשלוחי פרחים

 

חתונה עם ריח טוב
סידורי פרחים עושים את ההבדל בין רגע, כשהם מחליפים את הפמוט הנדוש. לעולם לא יימאס לנו מפרחים, הם טבעיים, אמיתיים ומפארים את החדר. בעיצוב, חשוב להיצמד לסגנון נקי ולא מכביד בשילוב אגרטלים מיוחדים שמעניקים נוכחות מרשימה יחד עם הפרחים. הפרחים מדברים לכולנו ולא ניתן לאמור עליהם מילה רעה, בעודם מפיצים ריח טוב ויופי. השתדלו לעמוד בתקציב המקורי עבור עיצוב החתונה ושימו לב כי אתם משקיעים את הכסף באלמנטים שמייחדים אתכם משאר החתונות.